Article number:
1256.384614-210000K
GTIN/EAN:
04055922004052
Product information "Clever Fresh Box advance, 12 cm"
Clever Fresh Box advance, 12 cm
External Dimensions: 600 x 400 x 120 mm; collapsed 36 mm high
sides and base perforated
Colour: green 210 (lift lock: grey 408)
| Bottom: | open |
|---|---|
| Sides: | open |
| Handgrips: | open |
| Colour: | Green 210 |
| Inner dimensions: | 566 x 367 x 108 mm |
| Material: | PP-C (Polypropylen Copolymer) |
| Weight: | 1.43 kg |
| Width: | 400 mm |
| Height: | 120 mm |
| Length: | 600 mm |
| Package unit: | 240 piece |
Article number:
0082-----14-401001K
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 mm
Food safe:
Yes
Colour:
Grey 401
Material:
PP-C (Polypropylen Copolymer)
Article number:
BL4322/0330-401041
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Base Unit:
80
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Article number:
1261/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 120 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
1943.060511-210002
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 200 mm
Bottom:
open
Sides:
open
Handgrips:
open
Colour:
Green 210
Article number:
0721/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
200 x 150 x 70 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
1761/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 170 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
2741/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 270 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
1311.060511-2100003
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 142 mm
Bottom:
open
Sides:
open
Handgrips:
open
Colour:
Green 210
Article number:
2356.384614-210000K
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 230 mm
Bottom:
open
Sides:
open
Handgrips:
open
Colour:
Green 210
Article number:
1080.020011-201001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 100 mm
Bottom:
perforated, ripped
Sides:
open
Handgrips:
closed
Colour:
Green 201
This website uses cookies to ensure the best experience possible. More information...