Article number:
0810/000304-401001
GTIN/EAN:
04055922000436
Product information "Insert Box for Euro Norm Crate,1/4"
Insert Box for Euro Norm Crate,1/4
External Dimensions: 280 x 178 x 80 mm
sides and base closed
Colour: 401
| Bottom: | closed |
|---|---|
| Sides: | closed |
| Colour: | Grey 401 |
| Material: | PP-C (Polypropylen Copolymer) |
| Weight: | 0.26 kg |
| Width: | 178 mm |
| Height: | 80 mm |
| Length: | 280 mm |
| Package unit: | 576 piece |
Article number:
E-15-----10-000001
Properties:
Colour:
Black 000
Article number:
2763/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 270 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
BL4322/0330-401041
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Base Unit:
80
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Article number:
2242/000315-037001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Cool Grey 037
Article number:
3230.262311-508001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
open
Sides:
open
Handgrips:
open
Colour:
Blue 508
Article number:
1033.232110-701000
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 100 mm
Bottom:
open
Sides:
open
Handgrips:
open
Colour:
Brown 701
Article number:
0741/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 70 mm
Food safe:
Yes
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Article number:
1231/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
300 x 200 x 120 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
1761/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 170 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
0731/000314-401001L
Properties:
Outer dimensions:
300 x 200 x 70 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
This website uses cookies to ensure the best experience possible. More information...