Article number:
0071-----04-412001
GTIN/EAN:
04055922000030
Product information "Hinged Lid silverlineExternal Dimensions: 300 x 200 mm"
Hinged Lid silverline
External Dimensions: 300 x 200 mm
Colour: grey 412
| Food safe: | Yes |
|---|---|
| Colour: | Grey 412 |
| Material: | PP-C (Polypropylen Copolymer) |
| industrial use: | Yes |
| Weight: | 0.175 kg |
| Width: | 200 mm |
| Height: | 26 mm |
| Length: | 300 mm |
| Package unit: | 1.792 piece |
Article number:
3262/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Grey 401
Blue Angel certified
Article number:
2245/000315-000001L
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Black 000
Article number:
1731/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
300 x 200 x 170 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
1761/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 170 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
2241/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
ZUBL86D-BZL-401041
Properties:
Outer dimensions:
800 x 600 mm
Colour:
Grey 401
Material:
PP-C (Polypropylen Copolymer)
Article number:
1852/000314-3050402
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 180 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Red 305
Article number:
BP8642/3230-401041
Properties:
Outer dimensions:
800 x 600 x 420 mm
Bottom:
running base bottom
Sides:
closed, flap front side
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
2742/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 270 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Grey 401
Article number:
1916/000311-104001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 200 mm
Food safe:
Yes
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
This website uses cookies to ensure the best experience possible. More information...