Product information "lightline crate 2.0 (handgrips open)"
lightline crate 2.0 (handgrips open)
External dimensions: 600 x 400 x 220 mm
sides and base closed (smooth)
Colour: transluzent 998
| Bottom: | closed |
|---|---|
| Sides: | closed |
| Handgrips: | open |
| Colour: | Transluszent 998 |
| Inner dimensions: | 568 x 368 x 217 mm |
| Material: | PP-C (Polypropylen Copolymer) |
| Weight: | 1.38 kg |
| Width: | 400 mm |
| Height: | 220 mm |
| Length: | 600 mm |
| Package unit: | 40 piece |