Article number:
0086-----04-412001
GTIN/EAN:
04055922000238
Product information "Hinged Lid silverline"
Hinged Lid silverline
External Dimensions: 600 x 400 mm
Colour: grey 412
| Colour: | Grey 412 |
|---|---|
| Material: | PP-C (Polypropylen Copolymer) |
| industrial use: | Yes |
| Weight: | 0.68 kg |
| Width: | 400 mm |
| Height: | 29 mm |
| Length: | 600 mm |
| Package unit: | 200 piece |
Article number:
3262/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Grey 401
Article number:
0078-----04-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 mm
Food safe:
Yes
Colour:
Grey 401
Material:
PP-C (Polypropylen Copolymer)
Article number:
2263/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
3262/000315-037001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Cool Grey 037
Article number:
7232-----04-412001
Properties:
Colour:
Grey 412
Article number:
3261/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed, shell handle
Colour:
Grey 401
Article number:
2263/000315-037001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
closed
Colour:
Cool Grey 037
Article number:
2242/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
400 x 300 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Grey 401
Article number:
3265/000314-998001L
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 320 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Transluszent 998
Article number:
2262/000314-401001
Properties:
Outer dimensions:
600 x 400 x 220 mm
Bottom:
closed
Sides:
closed
Handgrips:
open
Colour:
Grey 401
This website uses cookies to ensure the best experience possible. More information...